İzmir SEO Hizmeti - Fiyatları | Boosted Craft

İzmir SEO

İnternet dünyasında var olmak artık yalnızca bir seçenek değil, aynı zamanda bir gerekliliktir. Başarılı olmak isteyen tüm işletmeler internet dünyasında güçlü bir varlığa sahip olmak, marka bilinirliğini güçlendirmek zorundadır. Bunun sonucunda, işletmelerin ve bireylerin çevrimiçi varlıklarını güçlendirme amacıyla başvurduğu bir strateji olan SEO, İzmir iş dünyasında da en önemli unsurlardan biri haline gelmiştir.

izmir seo
izmir seo uzmanı

İzmir SEO Nedir?

SEO diğer bir deyişle arama motoru optimizasyonu, bir web sitesinin arama motorları tarafından daha iyi anlaşılmasını, değerli bulunmasını ve sıralanmasını sağlayan bir dizi teknik, strateji ve optimizasyon süreci olarak tanımlanabilir İzmir SEO ise bu stratejilerin İzmir şehrinin dinamikleri, ticaret yapısı ve kültürel özellikleri göz önünde bulundurularak uyarlandığı bir yaklaşımı ifade etmektedir.

İnternet dünyasında varlık göstermek isteyen işletmeler için SEO, dijital ortamdaki görünürlüğü artırmak ve çevrimiçi başarıya ulaşmak amacıyla izlenmesi gereken temel stratejidir. Diğer yandan işletmelerin coğrafi konumlarını göz önünde bulundurarak özel bir şekilde uygulanan SEO stratejileri, yerel aramalarda başarı elde edilmesi noktasında da kritik bir rol üstlenir. İzmir SEO çalışmaları da bu aşamada devreye girer.

İzmir SEO hizmetleri İzmir şehrinde faaliyet gösteren işletmelerin, İzmir’e özgü anahtar kelimeler ve stratejiler kullanarak yerel aramalarda üst sıralarda yer almasını hedefler. Bu strateji kapsamında İzmir’in benzersiz kültürü, ekonomisi ve coğrafi yapısı değerlendirilir. Sonuç itibarıyla, İzmir’de faaliyet gösteren işletmelerin çevrimiçi başarısı için yalnızca genel SEO kurallarını değil, bunun yanı sıra yerel dinamiklere uygun stratejileri de kapsar.

Kullandığımız SEO Araçları

Bizimle İletişime Geçin!

Referanslarımız

İzmir SEO Neden Önemlidir?

İzmir SEO, işletmenizin dijital dünyadaki görünürlüğünü artırmaya ve yerel pazarda başarı sağlamasına yardımcı olduğu için önemlidir. Bu son derece etkili dijital pazarlama stratejisi sayesinde işletmeniz İzmir’deki yerel müşterilere daha etkili bir şekilde ulaşabilirsiniz. İzmir’e özgü anahtar kelimeler ve yerel arama terimleri kullanarak yaptığımız optimizasyonlar sayesinde işletmenizin hedef kitlesine ulaşma avantajını elde edebilirsiniz.

İzmir SEO, giderek yoğunlaşan çevrimiçi rekabette avantaj sağladı için önemlidir. İzmir SEO hizmeti sayesinde yerel aramalarda üst sıralarda listelenebilir, müşterilerinizin dikkatini çekerek rakipleriniz karşısında avantajlı konuma gelebilirsiniz. İzmir SEO coğrafi hedefleme üzerine odaklandığından önemlidir. İşletmenizin hedeflediği coğrafi bölgeye odaklanarak hedef müşterilerinize daha etkili ve spesifik bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Bu aynı zamanda, daha nitelikli bir trafik ve potansiyel müşterilere dönüşüm oranında yükselme anlamına gelir.

İzmir SEO stratejileri, işletmenizin Google My Business profilini etkili bir şekilde optimize etmeyi sağladığı için önemlidir. Bunun sonucunda yerel aramalarda daha üst sıralarda çıkabilir ve müşterilerinize işletmenizin fiziksel konumuyla ilgili güvenilir bilgiler sunabilirsiniz.

İzmir SEO çalışmaları aynı zamanda işletmenizi İzmir’deki yerel topluluklara entegre etme avantajı sağlar. Özel stratejilerle yerel topluluklarda güçlü bir varlık oluşturup müşteri sadakatinizi güçlendirebilirsiniz. Mobil kullanıcıları da hedefleyen İzmir SEO stratejileri sayesinde mobil dostu web siteleri oluşturabilir, hızlı yüklenen web sayfaları sağlayarak SEO performansınızı artırabilir ve kullanıcı deneyimini optimize edebilirsiniz. İzmir SEO stratejilerinin düzenli olarak optimize edilmesi sayesinde uzun vadeli başarıya erişebilirsiniz.

Kullandığımız SEO Araçları

izmir seo ajansı

İzmir SEO’da Neler Yapıyoruz?

izmir seo danışmanlığı

İşletmenizin rekabetin son derece yoğun olduğu günümüz dünyasında öne çıkması ve yerel pazarda başarıyı yakalayabilmesi için İzmir SEO stratejilerinden faydalanabilirsiniz. İzmir SEO’da işletmenizin dijital ortamdaki başarısını sağlamak ve görünürlüğünü artırmak için özelleştirilmiş stratejiler uyguluyoruz.

İzmir SEO hizmetleri kapsamında ilk adımımız, İzmir’de bulunan müşterilerinizin ve hedef kitlenizin kullandığı ve bu kitleye uygun anahtar kelimeleri belirlemektir. Bu sayede, İzmir’e özgü anahtar kelimeleri belirliyor ve bu anahtar kelimeler kullanılarak yapılan aramalarda üst sıralarda listelenmenizi sağlayacak stratejiler uyguluyoruz.

Yerel aramalarda en önemli unsurlardan biri daha önce de belirttiğimiz üzere Google My Business’tır. Bunun için işletmenizin Google My Business profili üzerinden güncel ve doğru bilgilerle işletmenizin fiziksel konumunu güçlendiriyor, bu haritalarda daha görünür olmasını sağlıyoruz.

İzmir SEO stratejilerimiz kapsamında içerik üretimi ve optimizasyonuna da gereken özeni gösteriyoruz. Bunun için kaliteli içerikler oluşturuyor ve mevcut içeriklerinizi optimize ediyoruz. İzmir’e özgü konular, yerel etkinlikler ve benzer konulara odaklanan içerikleri düzenli bir şekilde paylaşarak hem arama motorlarına değerli içerikler sunuyor hem kullanıcı deneyimimi maksimize ediyoruz.

İzmir’deki önde gelen işletmelerle iş birliği yapıyor ve yerel bağlantılar oluşturuyoruz. Böylece hem yerel iş ağınızı güçlendiriyor hem SEO performansınızı artırıyoruz. Mobil cihaz kullanımının ne kadar hızlı bir şekilde arttığının bilinciyle, mobil dostu bir eri sitesi oluşturmaya odaklanıyoruz. Hızlı yüklenen ve mobil uyumlu web siteleri ile kullanıcı deneyiminizi optimize ediyor ve arama motorundaki yerinizi daha üst sıralara taşıyoruz.

Uyguladığımız stratejilerin başarısını ölçmek ve sürekli iyileştirmeler yapmak için düzenli analizler ve raporlamalar yapıyoruz. Hangi stratejilerin işe yaradığını ve nerelerde iyileştirmeler yapılması gerektiğini belirleyerek en iyi sonuçlara ulaşmanızı sağlıyoruz.

Özetle, İzmir SEO hizmetleri kapsamında işletmenizin İzmir pazarında öne çıkmasını sağlayacak kapsamlı ve etkili stratejiler sunuyoruz. Yerel odaklı, özgün içerik üretimi, yerel iş birlikleri ve sürekli analizler sayesinde müşterilerimizin çevrimiçi başarılarını artırmaya odaklanıyoruz.

Teknik Analiz

SEO çalışmalarına başlarken kontrol edilen ilk etkenlerden birisi, internet sitesinin arama motoru botları tarafından nasıl tarandığı ve kullanıcı tarafında nasıl gözüktüğüdür.  İnternet site içerisinde bulunan hatalardan kaynaklı, arama motoru botları tarafından taranamayan siteler, arama sonuçlarında üst sıralarda yer alamamaktadır. Aynı zamanda kullanıcıların sitenizde gezinememesi de dolaylı yoldan site sıralamalarınızı etkilemektedir.

Bu nedenle gerçekleştirdiğimiz teknik analiz sürecimiz ile site sağlınızı etkileyen hatalar, eksik çalışmalar ve taramayı etkileyen diğer unsurlar analiz edilerek, rapor haline getirilir. Siteye özel bir şekilde oluşturulan raporda bulunan hatalar, düzenleme aşamasına geçirilir. Düzenleme aşamasında sektörel olarak gerçekleştirdiğimiz to do listemiz ile birlikte ilgili düzenlemeler gerçekleştirilir.

izmir seo fiyatları

Anahtar Kelime Analizi

Anahtar kelime analizi, teknik çalışmalar tamamlandıktan sonra yapılan ve SEO çalışmaların olmazsa olmazları arasındadır. SEO danışmanlığı hizmeti alırken, odaklanmak istenilen anahtar kelimeler göz önünde bulunarak analiz gerçekleştirilir. İlgili analiz, odaklanılan anahtar kelimelerin markaya ve hedef kitlesine uygun olup olmadığı kontrol edilir.

Anahtar kelimelerin aylık aranma hacmi ve marka ile uyumu oldukça önemlidir. Aranma hacmi veya markanıza uygun olmayan anahtar kelimeler üzerinden ilerlemek, kullanıcı dönüşümü açısından hüsran yaşatacaktır. Verilen hizmeti aramayan veya verdiğiniz hizmet yerine başka bir şeyi arayan kullanıcılar markanıza yarar sağlamayacaktır.

Bu nedenle odaklanılan anahtar kelimeler, markanıza uygun olacak şekilde detaylandırılır. Detaylandırma aşaması sonrası proje sahibinin onayına göre ilerleme kaydedilir.

izmir seo hizmet analiz

İçerik Çalışması

Bilindiği üzere içerik, son algoritma güncellemelerinden sonra arama motoru ve kullanıcı deneyimi için oldukça önemli hale gelmiştir. Kullanıcıya fayda sağlamayan, herhangi bir bilgi içermeyen ve spam bir şekilde yazılan veya kullanılan içerikler arama sonuçlarında sıralama alamayacağı gibi, kullanıcı deneyimi negatif yönde etkilemektedir.

Belirlediğimiz anahtar kelimeler sonrasında hazırladığımız listeye göre hizmet, blog ve diğer anahtar kelimeler gruplandırılarak aylık çalışmalarımıza eklenir. İlgili kelimelerin aranma hacmi ve markanın önem vermesine göre içerikler oluşturulur.

izmir seo danışmanı

Rakip Analizi

Rakip analizi, verilen anahtar kelimeler ve markanın rakip olarak gördüğü siteler özelinde gerçekleştirilen, çalışma türüdür. Rakip analizi, SEO çalışmaların temel taşlarından birisidir. Sıralama ve trafik alan rakip siteler, hakkında analiz gerçekleştirmek, ilgili sitelerin geliştirdikleri stratejiyi öğrenmek açısından çok önemlidir.

 Rakiplerin yazdığı içerikleri, kullandıkları anahtar kelimeleri, aldıkları geri bağlantılara kadar detaylı analiz gerçekleştirilir. Arama sonuçlarında rakip olarak görülen siteleri kontrol ederek, şu ana kadar yaptıkları çalışmaları gözlemlemekte ve buna göre SEO yol haritası çizmekteyiz.

izmir google seo

Backlink Çalışması

Backlink çalışma bölümümüz ortalama olarak, site içerisinde bulunan hataların düzenlenmesi ve tarafımızca yapılan işlemler sonrasında sitede bulunan içerikler backlink ile desteklenmektedir. Backlink alımı yapılmadan önceki rakip analizimizde rakiplerimizin aldığı backlinkleri analiz ederek daha iyisini ortaya koymaya çalışılmaktadır.

Backlink çalışmaları, arama sonuçlarında veya organik sonuçlarda sitenizi tanınır hale getiren yegane işlemlerden birisidir. Bu nedenle SEO çalışmalarında oldukça önemli bir etkendir. Markanıza ve sektörünüze uygun kaynaklardan alınan, geri bağlantılar ile geri dönüşümü arttırmak mümkündür.

izmir google seo danışmanı
Neden

İzmir SEO Avantajları

İzmir SEO size bölgesel rekabet avantajı sağlar. Lokal SEO stratejileri sayesinde işletmeniz hedef kitlesine daha kolay ulaşır ve sektörel rakiplerine karşı avantajlı bir konuma gelir. İzmir SEO doğru anahtar kelimeler ve doğru stratejiler ile web sitenizin organik trafiğinin artmasına yardımcı olur. Bu aynı zamanda, daha fazla müşteri ve daha fazla satış anlamına gelir. Ayrıca İzmir SEO, web sitesi ziyaretçilerinin müşteriye dönüşme olasılığını yükseltir.

İzmir SEO rekabetçi bir ortamda işletmelerin görünürlüğünü ve erişilebilirliğini artırarak pazar payınızı genişletmeye yardımcı olur. İşletmenizin arama motoru sonuç sayfalarında daha yüksek sıralarda listelenmesini sağlar. Böylece daha fazla organik trafiğe ve potansiyel müşteriye ulaşabilirsiniz.

İzmir SEO Fiyatları

İzmir SEO fiyatları pek çok farklı faktöre göre belirlenir. İzmir SEO fiyatları, işletmenizin hedeflediği anahtar kelimelerdeki rekabet düzeyine göre değişebilir. Daha rekabetçi anahtar kelimeler hedeflendiğinde maliyetler yükselebilir. Mevcut bir web sitenizin olup olmaması, mevcut web siteniz varsa bu sitenin teknik durumu İzmir SEO fiyatlarını belirleyen etkenlerdendir. Web sitenizde teknik hatalar olması ya da web sitenizin SEO dostu olmaması halinde düzeltme ve optimizasyon harcamaları maliyeti artırabilir. Ayrıca hedeflenen coğrafi bölge, SEO hizmetinin kapsamı ve süresi gibi etkenler İzmir SEO fiyatları üzerinde doğrudan etkilidir.

Kullandığımız SEO Araçları

İzmir SEO’ya Neden İhtiyacınız Var?

İzmir SEO hizmetleri sayesinde işletmenizin yerel müşterilere çok daha etkin bir şekilde ulaşmasını sağlayabilirsiniz. İzmir’e özgü anahtar kelimeler ve yerel arama terimleri kullanılarak yapılan optimizasyonlar, işletmenizin hedef kitlesine daha etkili bir şekilde ve doğrudan ulaşmasını sağlar.

İzmir’de faaliyet gösteren bir işletmeniz varsa, çevrimiçi rekabetin giderek attığı bir ortamda öne çıkmaya ihtiyacınız vardır. İzmir SEO, yerel rakiplerinizle başa çıkma ve dijital pazarda öne çıkma konusunda size önemli bir avantaj sağlayacaktır.

İzmir SEO stratejileri temelde coğrafi hedefleme üzerine odaklanmaktadır. Bu, İzmir’de bulunan potansiyel müşterilerinize odaklanmanız anlamına gelir. Ayrıca, yerel müşterilere özel kampanyalar ve içerikler aracılığıyla müşteri sadakatini artırma imkanı elde edebilirsiniz.

İzmir’de faaliyet gösteren bir işletmeniz bulunuyorsa, marka bilinirliğinizi artırmak için yerel kullanıcılarla etkileşimde bulunmaya, diğer bir deyişle İzmir SEO’ya ihtiyacınız var demektir. İzmir SEO hizmetleri yerel sosyal medya gruplarına katılım, yerel etkinliklere dahil olma ve yerel içerik üretimi sayesinde bu etkileşimi güçlendirmenizi sağlar.

İzmir SEO hizmetlerinin en önemli bileşenlerinden biri Google my Business optimizasyonudur. Google My Business optimizasyonunu etkili bir şekilde yapmak için doğru adres bilgileri, iş saatleri, telefon numaraları ve müşteri incelemeleriyle profilinizi güçlendirebilirsiniz. Bu sayede fiziksel konumunuzu dijital dünyada daha belirgin bir hale getirebilirsiniz.

İzmir SEO stratejileri, aynı zamanda mobil kullanıcıları hedeflemeyi sağlar. Mobil cihazlarda kolay erişilebilir, hızlı yüklenen ve mobil dostu web siteleri her zaman için daha iyi yerel ve genel SEO performansına sahip olur. İzmir SEO stratejileri kapsamında uygulanan çalışmaların sağladığı sonuçlar analiz edilir, hangi stratejilerin işe yaradığı ve hangi alanlarda iyileştirme yapılması gerektiği anlaşılabilir. Bu sürekli optimizasyon imkanı vererek uzun vadeli başarı elde etmeye yardımcı olur.

İzmir SEO, İzmir’deki işletmelerin dijital dünyada öne çıkmasını sağlayan en önemli stratejilerden biridir. İzmir SEO hizmeti almak yerel müşterilere daha etkili bir şekilde ulaşmaya, rekabet avantajı elde etmeye, coğrafi hedefleme yapmaya ve sonuç itibarıyla işletmelerin çevrimiçi başarısını artırmaya yardımcı olacaktır.

İzmir SEO Fiyatları & Paketleri

Junior SEO

Aylık
 • Teknik SEO Analizleri
 • Site İçi SEO Düzenlemeleri
 • Landing Page Analizleri
 • Sektörel Anahtar Kelime Araştırmaları
 • Anahtar Kelime Analizleri
 • Anahtar Kelime Performans Takip Sistemi
 • Backlink İnşaası

Manager SEO

Aylık
 • Teknik SEO Analizleri
 • Site İçi SEO Düzenlemeleri
 • Anahtar Kelime Analizleri
 • Anahtar Kelime Performans Takip Sistemi
 • İçerik Pazarlaması
 • Backlink Analizleri
 • Backlink İnşaası
 • Site İçi Link İnşaası
 • Anti SEO Koruma Desteği
 • Rakip Site On Page Analizleri
 • UI - UX Analizleri
 • Log Dosyası Analizleri
 • Aylık Website Crawling

Diğer Hizmetlerimiz

İzmir SEO Uzmanı & Danışmanı

İzmir SEO Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

SEO çalışmaları, internet sitenizin hedeflediği anahtar kelimelerde üst sıralarda yer almasını ve bu sayede organik trafik artışını hedefleyen çalışma türüdür. SEO, hedeflediğiniz anahtar kelimelerde üst sıralarda yer almak, internet üzerinden ilgili hizmetinizi ve ürününüzü arayan kullanıcıların, direkt olarak sitenize giriş yapmasını sağlayacağı gibi aynı zamanda marka bilinirliği konusunda markanızın arama sonuçlarında yer edinmesini sağlayacaktır.
SEO çalışma fiyatları, markanızın istekleri ve hedeflemek istediği kelimelerin rekabetine göre değişkenlik göstermektedir. Rekabet oranı düşük kelimelerde yapılan çalışma ile yüksek rekabetli kelimelerde yapılan çalışmalar aynı olmayacaktır. Buda verilen hizmetin fiyatını direkt olarak etkilemektedir.
SEO çalışmalarımız, projelerin bulunduğu sektöre ve konuma göre değişkenlik göstermektedir. Her sektörün farklı bir stratejisi olduğu için, markanız özelinde yapılacak çalışmalar farklı olacaktır. Ancak hizmet almaya başladığınızda SEO uzmanlarımız tarafından sitenizin teknik hataları, içerikleri, kullanıcı deneyimi ve site dışı çalışmaları genel olarak analiz edilerek bir roadmap ortaya çıkartılır. İlgili yol haritasına göre çalışmalara başlanarak, düzenli raporlama ve çalışmalarımız gerçekleştirilir.
Odaklanılan hedef kelimelerde üst sıralarda yer alabilmenin sırrı, kullanıcı deneyimi yüksek sitelerden geçmektedir. Google algoritma güncellemeleri sonrasında kullanıcı deneyimi düşük olan web siteler arama sonuçlarında alt sayfalarda yer almaktadır. Bu nedenle SEO çalışmalarımızda site analizi gerçekleştirilirken, tema, yazılım, hız ve içerik gibi birçok etkeni kontrol edip, projeniz hakkında detaylandırma yapmaktayız.
Verdiğiniz hizmetin, lokal aramalarda yer almasını hedeflemekteyseniz, SEO çalışmalarımıza başlamadan önce markanızın bulunduğu şehre göre yerel SEO çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz.
SEO çalışmalarında başarı garantisi vermek mümkün değildir. Google ve diğer arama motorlarının sürekli olarak kendilerini güncellemelerini ve rakiplerinizin sürekli olarak SEO tarafında işlem yapmasını göz ardı etmek yanlış olacaktır. SEO çalışmaları sıra garantisi vermek yerine, genellikle sitenizin sıralamalarının ve organik tarafta trafiğinin artmasını hedeflemektedir.
Hizmet aldığınız süre boyunca, odaklanılan anahtar kelime sıralamaları ve aylık olarak yaptığımız bütün çalışmaları, ay sonunda sizlere rapor olarak iletmekteyiz. Yani her ayın ilk haftası markanız özelinde yapılan çalışmaları takip edebilmeniz açısından sizlere raporlarımızı sunmaktayız.
SEO Hizmetinin herhangi bir süresi bulunmamaktadır. SEO düzenli bir şekilde yapılması gereken çalışma türüdür. Her gün arama motoru algoritmalarının güncellendiğini ve rakipleriniz farklı yol haritaları ile SEO yaptığını düşünürsek, ilgili kelimelerde gelip SEO çalışmalarını bırakmak site sıralamalarınıza negatif yönde etki edecektir. Bu nedenle yapılan SEO çalışmaları, sürekli bir şekilde devam etmesi siteniz açısından daha sağlıklı olacaktır.
Web site tasarımı, SEO için oldukça önemli bir kriterdir. İnternet sitenizde kullandığınız tema, kullanıcı deneyimini etkilemektedir. Sitenize giren bir kullanıcının istediğini bulamaması, site hızınızın yavaş olması ve göz hoş gelmeyen tasarım kullanılması, site sıralamalarınıza ve trafiğinize dolaylı yoldan etki edecektir.
SEO çalışmalarının sonuçlar hedeflenen anahtar kelimelerin rekabet durumuna göre değişkenlik gösterecektir. Ancak genelde 3-4. aylarda site trafiğinizde ve sıralamalarınızda yaşanılan artışı gözlemleyebilmektesiniz.
SEO çalışmalarında odaklandığınız anahtar kelimelerin üst sıralarda yer alması ürünlerinizin satışlarını veya verdiğiniz hizmetin geri dönüşümünü arttıracaktır.

İzmir SEO Müşteri Yorumlarımız

İletişim Bilgilerimiz

Antalya Ajansımız: Kışla Mah. 54. Sokak İpek Apt. No:8 Daire:10 Muratpaşa / Antalya

İzmir Ajansımız: Çınar, 5003/3 Sk. NO:3, 35090 Bornova/İzmir Tokatlı Plaza


İstanbul Ajansımız: Talatpaşa Mah. Yaşarlı Cd. No:9 Kâğıthane/İstanbul


Telefon: 0507 242 98 07

Mail: [email protected]

  Size en iyi deneyimi sunmak için, Web sitemizde çerezleri kullanıyoruz.

  Gönder
  Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?