Antalya Google Ads Danışmanlığı | Boosted Craft

Antalya Google Ads Danışmanlığı

Google Ads sayesinde reklamverenler bütçe ve hedef kitleye göre reklam kampanyalarını optimize edebilir ve izleyebilir. Aynı zamanda reklamlarının etkisini ölçme ve reklam bütçelerini en verimli şekilde kullanma imkanına sahip olur.

antalya google ads danışmanlığı
antalya google ads ajansı

Google Ads Nedir?

Google’ın sunduğu bir online reklamcılık platformu olan Google Ads, işletmelerin internet üzerindeki potansiyel müşterilere ulaşmasını sağlar. Reklamverenler bu sayede reklamlarını arama motoru sonuçlarında, mobil uygulamalarda, web sitelerinde, video platformlarında ve diğer çevrimiçi alanlarda yayınlayabilir. Yayınlanan reklamlar web sitesi özelinde belirlenen anahtar kelimelerle ilişkilendirilmiş arama sonuçlarında görünebilir. Ayrıca web sitelerindeki çeşitli içeriklerde ya da hedef kitleye uygun diğer çevrimiçi yerlerde görüntülenmesi mümkündür. 

Bizimle İletişime Geçin!

Referanslarımız

Neden Google’da Reklam Vermeliyim?

Google’da reklam vermek, farklı sektörlerde faaliyet gösteren farklı ölçeklerdeki işletmelerin  büyümesini ve daha fazla müşteriye ulaşmasını sağlayabilir. Buna bağlı olarak Google’da reklam vermenin pek çok farklı faydası vardır. 

 • Google reklamları sayesinde ürünlerinizi ve hizmetlerinizi bunlarla ilgilenen doğru kişilere ulaştırabilirsiniz. Google Ads’in hedefleme seçeneklerini kullanarak reklamlarınızın belirli demografik verilere, davranışlara ve ilgi alanlarına sahip kullanıcılara gösterilmesini sağlamanız mümkündür.
 • Google Ads son derece hızlı sonuçlar almanızı sağlar. Reklamlarınız hızlıca onaylanır ve hemen yayınlanır. Böylece kısa süre içerisinde web sitenizde trafik artışı ve potansiyel müşteri akışı sağlayabilirsiniz. 
 • Google Ads’te, kampanyalarınızın performansını takip etmenizi sağlayacak detaylı istatistikler bulunur. Dönüşüm oranları, tıklama oranları ve yatırım getirisi gibi metrikleri takip etmek, reklamlarınızın ne kadar etkili olduğunu görmenizi ve gerekli durumlarda birtakım optimizasyonları yapabilmenizi sağlar.
 • Bütçeniz ve pazarlama hedefleriniz ne olursa olsun Google Ads’te uygun reklam türleri ve ödeme modelleri bulabilirsiniz. Tıklama başına ödeme modelini tercih ettiğinizde yalnızca reklamlarınıza tıklayan kişiler için ödeme yaparak riski minimize edebilir ve bütçe kontrolünü sağlayabilirsiniz.
 • Google Ads’ten marka bilinirliğinizi artırmak ve hedef kitleniz nezdinde daha bilinir hale gelmek için faydalanabilirsiniz. Reklamlarınız ne kadar çok kişiye gösterilirse, markanız o kadar çok kişi tarafından tanınır ve bilinir.
 • Günümüzde pek çok farklı sektör yoğun rekabet ortamıyla öne çıkar. Google Ads kullanmak rakipleriniz arasından sıyrılmanızı ve potansiyel müşterilere ilk olarak sizin ulaşmanızı sağlayabilir.
 • Dünyanın en çok kullanılan arama motoru olan Google’da reklam vermek, ürün ve hizmetlerinizi dünyanın farklı lokasyonlarında konumlanan milyonlarca potansiyel müşteriye ulaştırmanıza yardımcı olur.
 • Google Ads’in diğer bir özelliği, kullanımı kolay bir platform olmasıdır. Reklam oluşturmak ve kampanyalarınızı yönetmek için teknik bilgi sahibi olmanız gerekmez. 
antalya google ads uzmanı

Antalya Google Ads Danışmanı Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Google reklam kampanyalarının yönetilmesi için bir Google Ads danışmanı ile çalışmak önemli faydalar sağlayabilir. Ancak bu konuda deneyimli profesyoneller ile çalışmaya özen gösterilmelidir. Profesyonellerin yönettiği reklam kampanyalarının daha başarılı sonuçlar sağlaması mümkündür.

Google Ads ve SEO entegrasyonu için danışmanlık hizmeti alacağınız durumlarda, Google Ads danışmanının deneyimine dikkat etmelisiniz. Yeni ve deneyimsiz danışmanlardan yeterli desteği sağlayamayabilir ve hedeflediğiniz başarıya ulaşamayabilirsiniz. Bu nedenle, uzman ve deneyimli Antalya Google Ads danışmanı ile çalışmaya özen göstermelisiniz.

Google Ads danışmanının yalnızca genel deneyimi değil, aynı zamanda sektörel deneyimini de değerlendirmelisiniz. Sektörünüzü tanıyan ve bu sektörde deneyimli Antalya Google Ads danışmanı ile çalışmayı tercih edebilirsiniz.

Antalya Google Ads danışmanının reklam kampanyanıza ilişkin stratejik yaklaşımına da odaklanmalısınız. Sizde bir rakam ya da kazanacağınız ücret garantisi verilmesinin doğru bir yaklaşım olmadığını unutmayın. Google Ads kampanyalarında araştırma odaklı bir yaklaşım benimsenmelidir. Bu aşamada kullanılacak araçlara odaklanmak önemli olduğundan rakip analizi ve anahtar kelime araştırması yapılmalıdır. Seçtiğiniz Antalya Google Ads danışmanı, size yüksek fayda sağlayacak ve hedeflerinize uygun seçimler yapmalıdır.

Ayrıca Antalya Google Ads danışmanı, rakiplerinizi ve sektörünüzü de araştırmalıdır. Rakiplerinizi analiz ve sonuçları takip ederek stratejik planlamalar yapmalıdır. Reklam kampanyalarınızda doğru planlamalar yaparak çalışmalarını düzenli bir takvimle uygulayan Google Ads danışmanları ile başarı odaklı bir süreç gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca seçtiğiniz Google Ads danışmanıyla her zaman iletişim içerisinde olabilmeniz önemlidir.

Google Ads Danışmanının Avantajları

Google Ads danışmanıyla çalışmak pek çok farklı avantaj sağlar. İnternet kullanımı yaygınlaşıp teknoloji geliştikçe, Google Ads işletmelerin reklamlarını avantajlı bir şekilde hayata geçirmeyi sağlayan bir unsur haline gelmiştir. Google günümüzde en çok kullanılan arama motorudur. Bu özelliğinin yanı sıra reklam vermek isteyenler için etkili bir reklam platformu konumuna erişmiştir. Google arama motorunun gücünden faydalanmak, ürün ve hizmetlerini tanıtmak isteyen kişiler için Google Adwords reklamlarıyla kullanıcılarına geniş bir pazarlama alanı sunar.

Başarılı bir Google Ads danışmanıyla çalışmak, web sayfanızın ziyaretçi sayısını artırmayı sağlar. Ücretli reklamlar aracılığıyla web sayfanıza ulaşan ziyaretçiler, organik ziyaretçilere göre %50 oranında daha fazla satın alım gerçekleştirir. Google Ads işletmelere düşük maliyet ve hızlı geri dönüşüm avantajı sağlar. Ayrıca Google Ads, işletmenizin internet ortamında bulunmasını ve internet üzerindeki müşterilerinize ulaşmanızı sağlar.

Google Ads ile satışa yönelik olarak reklam oluşturmak ve düşük maliyetlerden faydalanmak daha avantajlı bir reklam yapma imkanı sunar. Günümüzde herhangi bir ürün ve hizmet arayan kişilerin sorgulama yapmak için tercih ettiği ilk arama motoru Google’dır. Bu nedenle, geri dönüşüm oranları son derece yüksek olur.

antalya google ads fiyatları

Antalya Google Ads Reklam Ajansı

Google ücretli arama reklamcılığının öncüleri arasında yer alır. Google Ads platformu sayesinde çok fazla sayıda potansiyel müşteriye erişmek mümkündür. Dijital ortamda en çok kullanılan reklam modellerinden biri olan Google Ads reklamcılığını deneme için bütçe sınırlaması da bulunmaz. Arama motorlarında müşterilerin arayabileceği kelimelere reklam vermek ve kullanıcıları web sitesine yönlendirerek nihai satışa dönüşmesini sağlamak Google Ads reklamcılığı sayesinde mümkündür.

Antalya Google Ads reklam ajansı, Google Ads platformunda uzmanlaşmış ve işletmelerin platformda etkili ve başarılı reklam kampanyası oluşturmasına yardımcı olur. Google Ads reklam ajansları, reklam kampanyalarının planlanmasından ve yürütülmesinden raporlama ve analize kadar tüm aşamalarda danışmanlık hizmeti sağlar.

Google Ads reklam ajansı, işletmeniz reklam kampanyalarının en doğru kitleye erişmesi için hedef kitle analizi ve segmentasyonu yapar. Hedef kitlenin aradığı kelimeler ve kelime öbeklerini belirleyerek reklamları bu kelimeler üzerinden oluşturur. Dikkat çekici ve dönüşüm odaklı metinler ve görsel reklamlar hazırlayarak Google Ads platformunda reklam kampanyalarını oluşturarak optimize eder. Bu sayede reklam bütçesinin en verimli şekilde kullanılması, reklam kampanyalarının düzenli olarak raporlanıp analiz edilmesi mümkündür.

Antalya Google Ads Yönetimi

Antalya Google Ads yönetimi, işletmelerin Google Ads platformunda başarılı ve etkili reklam kampanyaları düzenlemelerini sağlayan profesyonel bir hizmettir. İşletmeler Google Ads yönetimi hizmeti alarak hedef kitlelerine ulaşabilir ve dönüşüm oranlarını artırabilir. Google Ads danışmanları ise bu hizmet kapsamında; reklam stratejilerinin oluşturulması, bütçenin planlanması, dönüşüm oranının artırılması ve kampanya yönetimi süreçlerinin optimize edilmesi adımlarını gerçekleştirir.

Google reklamlarının planlanmasından oluşturulmasına, yürütülmesinden optimize edilmesine kadar son derece kapsamlı olan bu süreç sayesinde reklamverenler hedef kitlelerine en doğru şekilde ulaşabilir, ayrıca reklam bütçelerini en verimli şekilde kullanabilir.

Google Ads bu konuda uzman olmayan kişiler için karmaşık bir platform olabilir. Buna bağlı olarak reklam kampanyalarının yönetilmesi zorlaşabilir. Antalya Google Ads yönetimi hizmeti sayesinde bu süreci profesyonellere teslim edebilir, hem zamandan hem paradan tasarruf edebilirsiniz. Google Ads yönetimi hizmeti sunan profesyoneller, Google Ads platformundaki son gelişmeleri yakından izlediği için platformda en iyi sonuçları elde etmek için ne yapmaları gerektiğini bilir. 

Ayrıca reklam kampanyalarının performansını sürekli izleyip optimize eder. Bu sayede, reklam kampanyalarından çok daha iyi sonuçlar sağlanabilir. Tüm bunların yanı sıra Google Ads danışmanları reklam bütçelerinin en verimli şekilde kullanılmasına ve yatırımların geri dönüşünün maksimize edilmesine yardımcı olur.

Antalya Google Ads Danışmanlığı

Antalya Google Ads danışmanlığı, işletmelerin Google Ads platformunda daha etkili ve karlı reklam kampanyası oluşturmasına ve yönetmesine yardımcı olma özelliğine sahiptir. Google Ads alanında uzman profesyoneller reklam kampanyalarının tüm aşamalarında danışmanlık hizmeti sunar, bu sayede işletmelerin hedeflerine ulaşma sürecini destekler. 

Google Ads danışmanlığı kapsamında hedef kitlenin kim olduğu, nelerle ilgilendiği ve hangi davranışları sergilediği analiz edilerek doğru kitleye ulaşmaya çalışılır. Hedef kitlenin hangi kelimeleri ve kelime öbeklerini kullanarak aramalar yaptığı belirlenir. Böylece bu kelimeler kullanılarak en etkili reklamlar oluşturulur.

Dikkat çekici ve yüksek dönüşüm oranları sağlamaya odaklanan metin ve görsel reklamlar hazırlanır. Ayrıca farklı reklam formatlarının ve uzantılarının kullanılması söz konusu olabilir. Reklam kampanyaları Google Ads platformunda oluşturulur ve optimizasyonları gerçekleştirilir. Teklifler belirlenerek bütçe yönetimi doğru bir şekilde yapılabilir. Ayrıca reklam gösterimlerinin ve tıklamaların izlenmesi söz konusu olabilir. Google Ads danışmanlığı kapsamında reklam kampanyalarının performansını düzenli olarak raporlanması ve analiz edilmesi gerçekleştirilir. Elde edilen verilere bağlı olarak optimizasyon çalışmaları tamamlanır.

Google Ads ve SEO Arasındaki Farklar

 • Google Ads, sürekli olarak bütçe gerektiren bir pazarlama türü olmasına karşın, SEO’da belirli bir hedef vardır. Bu hedefe erişene dek maliyet söz konusu olsa da, hedeflenen noktaya erişildiğinde söz konusu maliyetten çok daha fazlası kar edilebilir.
 • SEO uzun vadeli bir süreçtir. Arama motorunun üst sıralarına ne zaman çıkılacağı, sektöre rekabet başta olmak üzere çeşitli unsurlara göre değişiklik gösterebilir. Google Ads ise SEO’ya göre çok daha hızlıdır. Ancak uzun vadede kalıcı sonuçlar sağlamaz. 
 • Google Ads’den alınacak geri dönüş de SEO’dan alınacak geri dönüş ile aynı değildir. SEO’dan çok daha fazla dönüş sağlamak mümkündür. Google Ads’de tek bir tıklama için dahi yüksek ödemeler yapılması gerekebilir. Bu tür durumlarda çok sayıda tıklama için yüksek meblağlar ödenmesi söz konusu olabilir. 

Google Ads Fiyatları

Google Ads fiyatları çok çeşitli unsurlara göre farklılaşabilir. Google Ads’de sabit bir ücret bulunmaz. Tıklama başına maliyet ya da gösterim başına maliyet gibi farklı ödeme modelleri üzerinden Google Ads fiyatları hesaplanabilir. Reklam verilen sektörün rekabetçiliği, reklamların gösterileceği konumlar, reklam kalitesi ve benzer faktörler Google Ads fiyatları belirlenirken göz önünde bulundurulması gereken belirleyici unsurlardır.

Antalya Google Ads Yönetimi ve Danışmanlığı Nedir?

Antalya Google Ads yönetimi ve danışmanlığı, firmaların ya da kişilerin Google paneline hâkim ve her sektör için hangi reklam türünün uygun olduğunu bilen bir uzmandan reklam kampanyalarını yönteme, izleme ve gerekli optimizasyonları yapma konusunda aldığı hizmet olarak tanımlanabilir.

Antalya Google Ads yönetimi ve danışmanlığı hizmeti sayesinde işletmelerin reklam kampanyalarını daha etkili ve verimli bir hale getirmek mümkün olur. Bu aynı zamanda, reklamlara harcanan bütçenin getirisinin de yüksek olacağı anlamına gelir.

Antalya Sosyal Medya Yönetimi Müşteri Yorumlarımız

İletişim Bilgilerimiz

Antalya Ajansımız: Kışla Mah. 54. Sokak İpek Apt. No:8 Daire:10 Muratpaşa / Antalya

İzmir Ajansımız: 1230. Sk. 40-44, Hilal, 35170 Buca Osb Konak / İzmir


İstanbul Ajansımız: Talatpaşa Mah. Yaşarlı Cd. No:9 Kâğıthane/İstanbul


Telefon: 0507 242 98 07

Mail: [email protected]

  Size en iyi deneyimi sunmak için, Web sitemizde çerezleri kullanıyoruz.

  Gönder
  Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?