Antalya SEO Hizmeti - Fiyatları | Boosted Craft

Antalya SEO Hizmeti

Antalya SEO, Antalya şehri ya da çevresinde faaliyet gösteren işletmelerin ya da web sitelerinin çevrimiçi görünürlüğünü artırma amacıyla gerçekleştirilen arama motoru optimizasyonu çalışması olarak tanımlanabilir. Bu kapsamda pek çok farklı arama motoru optimizasyonu tekniklerinden ve stratejilerinden faydalanılabilir. Antalya SEO uygulamaları kapsamında web sitelerinin arama motorlarında daha iyi sıralama alması için uygulanan çeşitli teknikler, içerik ve tasarım iyileştirmeleri bulunur.

antalya seo
antalya seo hizmeti

Antalya SEO Nedir?

Yerel işletmelerin, bulunduğu bölgedeki müşterilere ulaşmak istemesi halinde, yerel odaklanma stratejilerine ihtiyaç duyulur. Bu sayede web sitesinin lokasyona özgü aramalarda üst sıralarda listelenmesi sağlanabilir. Antalya SEO, işletmelerin yerel pazarlarında daha etkili bir şekilde rekabet etmesine ve çevrimiçi varlıklarını güçlendirmesine yardımcı olabilir. Bu stratejiler, Antalya’da faaliyet gösteren ya da Antalya’ya odaklanan işletmelerin dijital pazarlama çabalarını optimize etmelerine önemli ölçüde katkı sağlayabilir. Antalya SEO hizmetleri kendi içinde pek çok farklı SEO tekniğini barındırır. Bu teknikler, her web sitesinin ihtiyaçlarına göre şekillenmekte olup öncelikle web sitesi özelinde detaylı bir analiz yapılır. Antalya SEO hizmeti; ürünlerinizi, hizmetlerinizi ya da markanızı milyonlarca web sitesinin bulunduğu dijital dünyada daha fazla görünür hale getirmeye yardımcı olacak bir teknik hizmettir. Bu hizmetler sayesinde başta Google olmak üzere arama motorları nezdindeki görünürlüğü artırmak mümkün olabilir.

Kullandığımız SEO Araçları

Bizimle İletişime Geçin!

Referanslarımız

Antalya SEO’ya Neden İhtiyacınız Var?

Eğer işletmeniz Antalya’da faaliyet gösteriyorsa, Antalya SEO’ya ihtiyacınız var demektir. Çünkü bu durumda, yerel hedef kitleye ulaşmanız gerekir. Antalya SEO ise web sitenizin Antalya’daki potansiyel müşterilerinize ulaşması sürecini kolaylaştırır. Kullanıcılar genellikle arama motorları aracılığıyla yerel ürünleri ve hizmetleri bulmayı tercih eder. Bu nedenle, Antalya’ya özgü anahtar kelimelerle optimize edilen bir web siteniz olduğunda, yerel müşteriler çekme konusunda avantajlı bir konuma gelirsiniz.

Antalya’da faaliyet gösteren pek çok farklı işletme vardır ve bu beraberinde yoğun bir rekabeti getirir. Antalya SEO hizmeti ise web sitenizin rakiplerinizin web sitelerinin önünde sıralanmasını sağlayabilir. Web siteniz özelinde planlanan ve uygulanan etkili bir SEO stratejisi, web sitenizin arama motoru sonuçlarının üst sıralarında görünmesini sağlar. Böylece web siteniz daha fazla tıklama ve ziyaretçi alır.

antalya seo ajansı

Kullandığımız SEO Araçları

Bunun yanı sıra Antalya SEO, işletmenizin Antalya özelinde daha görünür olmasına ve yerel bir işlem imajı oluşturmanıza yardımcı olur. Müşteriler genellikle yerel işletmelere daha fazla güven duyduğundan, Antalya SEO bu konuda en büyük yardımcınız olur.

Gerek dünya gerek ülkemiz genelinde olduğu gibi Antalya ilinde de mobil cihazları üzerinden arama motorunda aramalar yapan kullanıcıların sayısı son derece fazladır. Antalya SEO hizmeti ise web sitenizin mobil cihazlarla uyumlu olmasına ve mobil arama sonuçlarında daha iyi performans sergilemesine yardımcı olur. Bu sayede web siteniz mobil kullanıcıları çeker ve onlara çok daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlar.

Antalya SEO hizmeti sayesinde web sitenizin Antalya’daki hedef kitleniz arasında daha fazla bilinirlik kazanmasını sağlayabilirsiniz. Günümüzde çok sayıda kişi herhangi bir ürün ya da hizmet aradığında arama motorlarına başvurmakta olup etkili bir SEO stratejisi ile işletmenizi daha geniş bir kitleye tanıtma avantajını elde edersiniz. Özetle, işletmenizin yerel pazarda başarılı olması ve çevrimiçi varlığını güçlendirmesi için Antalya SEO’ya ihtiyacınız var diyebiliriz.

Antalya SEO Danışmanlığımızda Neler Yapıyoruz?

Antalya SEO hizmeti kapsamında web sitenizi optimize ediyor ve Google organik arama sonuçlarında üst sıralara taşımaya odaklanıyoruz. SEO optimizasyonu çalışmalarını web siteniz özelinde planlayıp uygulayarak web sitenizin arama motorunda otoriter kurumsal bir kimlik kazanmasını sağlıyoruz. Ayrıca ürünlerinizin ve markanızın reklamlarını optimize ediyoruz. Müşterilerinizi, web sitenizdeki ürünler ve hizmetler ile bir araya getiriyoruz.

Güçlü bir marka imajına sahip olmanız, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi müşterilerinizle buluşturmak için web sitenizi SEO kurallarına uygun olacak şekilde düzeniyoruz. Bölgesel ve genel SEO kurallarına uygun olacak şekilde gerçekleştirdiğimiz optimizasyon çalışmaları ile web sitenizi organik arama sonuçlarının üst sıralarına taşıyor ve müşterilerinize daha etkili bir şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz. SEO çalışmaları sonucunda web sitenizin yükselmesini, bu sayede hem kalıcı sonuçlar almanızı hem reklam maliyetlerinizin düşürülmesini sağlıyoruz.

Alanında uzman ve deneyimli SEO uzmanlarımız ile yerel SEO konusunda web sitenizin ihtiyaçlarını ayrıntılı bir şekilde belirliyoruz. Sizin için en uygun SEO stratejilerini tespit ederek uyguluyoruz. Uyguladığımız tüm SEO çalışmalarına ilişkin verileri düzenli olarak sizlere raporluyoruz. Tüm bu çalışmalar sayesinde web sitenizin görünürlüğünün artmasına ve arama sonuçlarında rakiplerinizi geride bırakmanıza yardımcı oluyoruz.

Teknik Analiz

Teknik analizler sitenizin mevcut durumunu kontrol etmek amacıyla gerçekleştirdiğimiz başlangıç çalışmalarımızdan birisidir. Sitenizde bulunan temek teknik hatalar, crawl durumu, sitenizin performansı ve diğer çalışmaların kontrolünü genel olarak sağlamaktayız.

Analiz sürecinde kontrol ettiğimiz noktalar, arama motorları ve kullanıcılar tarafından oldukça önemli kriterlerdir. Sitenizde bulunan teknik hatalar, sitenizin arama motoru botları tarafından hatalı bir şekilde taranmasını sağlar. Her sektöre özel olarak geliştirdiğimiz SEO to do listemiz sayesinde markanız ilgili sektörde SEO’ya uygun bir hale getirilir. Buda sitenizin arama sonuçlarında daha kaliteli sıralamalar almasına olanak sağlar.

Teknik analizlerimiz sitenizde bulunan bütün sayfaların teknik durumunu incelemek ve ona göre yol haritası hazırlamayı kapsamaktadır.

antalya seo ajansı

Anahtar Kelime Analizi

Anahtar kelime analizi, sitemizde bulunan mevcut anahtar kelimelerin kontrolüyle başlamaktadır. Burada amacımız mevcut durumda kullanılan anahtar kelimelerin hedef kitlemizle uyumlu olup olmadığı ve geri dönüş alınıp, alınmayacağı konusunda çalışmaları içerir.

Çıkan listeye göre arama sonuçlarında üst sıralarda yer alan rakiplerimiz incelenmeye başlanır. Rakiplerimizde bulunan ve bizde bulunmayan anahtar kelimelerin tespiti ve bize uyumluluğu test edilerek, anahtar kelime listeleri çıkartılır. Hazırlanan listeye göre markanızın hedeflediği sektörde arama hacmi yüksek ve geri dönüşümü olan anahtar kelimelerin tespiti yapılmaktadır. Anahtar kelimeler belirlendikten sonra kullanıcı deneyimi göz önünde bulundurularak, içerik operasyonuna başlanır.

antalya garantili seo hizmeti

İçerik Operasyonu

Anahtar kelime analizinde çıkartılan markanıza uygun, yüksek arama hacimli anahtar kelime listemize göre hangi içeriklerin kullanıcı deneyimine göre hazırlanacağını bu aşamamızda belirlemekteyiz. Çalışmamızda önceliğimiz tamamen odaklanacağımız hizmet veya satış odaklı olan kategori yapılarımız olacaktır. Öncelik verdiğimiz anahtar kelimelerimiz sonrasında blog, uzun kuyruklu ve rakip anahtar kelimeler arasında size uygun olanlar belirlenerek çalışma planına dahil edilir. Yapılan önceliklendirme sonrasında içeriklerin hazırlanması ve diğer ayın planlanması yapılarak, düzenli bir şekilde içerik operasyonu gerçekleştirilir.

Burada yapılan çalışmalar dışında sitenizde bulunan eski içeriklerin kontrolü sağlanır Yapılan kontroller sonucunda, yapay zeka içeren, kullanıcı deneyimine uygun olmayan ve arama hacmi olmayan içerikler tespit edilir ve ilgili içeriklerin kaldırılması veya yeniden düzenlenerek yayınlanması sağlanır.

antalya google seo

Rakip Analizi

Rakip analizi, hedeflediğiniz sektörde üst sıralarda yer alan rakiplerinizin en ince detayına kadar incelendiği bir çalışma grubumuzu içermektedir. Rakip sitelerin SEO çalışmalarını detaylı bir şekilde inceleyerek, stratejilerini, kullandıkları anahtar kelimeleri, içerik ve performans durumlarını ortaya çıkarmaktayız. Bu analizler sayesinde rakiplerimizin stratejileri detaylı bir şekilde incelenir ve değerlendirilir.

Rakip analizi yapmamızın temel sebebi, SEO’da rakiplerimizi sıralama ve trafik olarak geçmek istiyorsak, onların yaptığı çalışmalardan daha iyisini ortaya koymamız gerektiğidir. Bu aşamada rakiplerimizin yaptığı tüm çalışmaları analiz ederek daha iyi bir yol haritası belirleriz.

antalya seo firmaları

Backlink Operasyonu

Backlink operasyonu, sitenize farklı bir siteden referans olunması, yani bağlantı verilmesi anlamına gelir. Arama motorlarında üst sıralarda yer almak, kaliteli ve otoriter backlink çalışmalarından geçmektedir. Site dışı SEO (Off-Page SEO) çalışmaları, sitenizin arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer almasını sağlamak için yapılan çalışmaları kapsar.

Serp’te (Arama Motoru Sonuç Sayfası) gördüğünüz Tanıtım yazıları, forum, sözlük, Vikipedi ve profil gibi birçok farklı backlink türü bulunmaktadır. Bu aşamada önceliğimiz, rakiplerimizin backlink çalışmalarını analiz etmek ve daha iyisini yapmak üzerinedir. Ayrıca, mevcut durumda sitemizi daha üst sıralara taşıyacak ve rakiplerimizde bulunmayan otoriter sitelerden alınabilecek çalışmalara da başlanmaktadır.

Bu aşamada önceliğimiz, rakiplerimizin backlink çalışmalarını analiz etmek ve daha iyisini yapmak üzerinedir. Ayrıca, mevcut durumda sitemizi daha üst sıralara taşıyacak ve rakiplerimizde bulunmayan otoriter sitelerden alınabilecek çalışmalara da başlanmaktadır.

antalya seo fiyatları

Antalya SEO Avantajları

Antalya SEO işletmelere, web sitelerinin arama motorlarında daha üst sıralarda yer alması avantajını sağlar. Böylece web sitesi potansiyel müşteriler tarafından daha kolay bulunur. İyi optimize edilen web siteleri organik aramalarda daha fazla görünürlük ve daha fazla organik trafik elde eder. Antalya SEO sayesinde işletmelerin sektörel rekabette öne geçmesi mümkündür. Antalya SEO hizmeti yerel SEO stratejileriyle birleştirildiğinde, işletmenin hedef kitlesine daha kolay ulaşması mümkün olur. İşletmenin Antalya’da yerel aramalarda daha üst sıralarda listelenmesi, yerel müşterilerin işletmeye kolayca ulaşmasını ve işletmenin büyümesini sağlar.

Kullandığımız SEO Araçları

SEO Kazanç Hesaplama

Antalya SEO Ajansı

Antalya SEO Ajansı olarak, amacımız Antalya’da bulunan markaların dijital varlığını güçlendirmek ve çevrimiçi görünürlüklerini artırmaya yöneliktir. Firmamız 2019 yılından beri SEO alanında profesyonel hizmet sunmaktadır ve bu süre zarfında e-ticaretten sağlık sektörüne kadar birçok alanda başarılı referanslara sahiptir.

Antalya SEO firmamız, yerel işletmelerden büyük markalara kadar her sektörden müşteriye hizmet vermektedir. Google ve diğer arama motorlarındaki gelişmeleri sürekli takip ediyor ve SEO stratejilerimizi buna göre güncelliyoruz.

 

Antalya SEO Neden Önemlidir?

Antalya SEO hizmetlerinin önemi her geçen gün daha da artmaktadır. İnternet çağında işletmelerin çevrimiçi varlıklarını güçlendirmek ve rekabet avantajı elde etmek için arama motoru optimizasyonundan yararlanılması artık kritik bir unsur haline gelmiştir. Ülkemizin en önemli turistik bölgelerinden biri olan Antalya pek çok alanda büyük bir potansiyele sahiptir. Başta turizm olmak üzere tüm sektörlerde artan yoğun rekabet sonucunda çevrimiçi pazarlama çok önemli bir hale gelmiştir. Bunun sonucunda Antalya’daki işletmeleri için dijital varlıklarını güçlendirmek bir tercihten öteye geçerek zorunluluğa dönüşmüştür. Diğer bir deyişle arama motoru optimizasyonu, Antalya’da faaliyet gösteren işletmeler açısından son derece önemlidir.

Antalya turizm başta olmak üzere pek çok farklı sektörde yoğun bir rekabete sahne olmaktadır. Bu sektörel rekabet arasında işletmeler, potansiyel müşterilerinin dikkatini çekmek için çevrimiçi platformlarda varolmak zorundadır. Antalya SEO ise işletmelerin potansiyel müşterilerine ulaşmasına ve rakiplerinin önüne geçmesine yardımcı olur. Arama motorlarında üst sıralarda yer alan işletmeler ise daha fazla organik trafiğe ve potansiyel müşteriye ulaşır.

Antalya’da faaliyet gösteren işletmeler, hedef kitlelerini doğru bir şekilde tanımlamak ve onlara etkili bir şekilde ulaşmak için Antalya SEO hizmetinden faydalanır. SEO işletmelerin hedef kitlelerinin arama motorlarında ne aradığını doğru bir şekilde belirlemesini sağlar. Doğru anahtar kelimeler belirlendiğinde web sitesini bu kelimelerle optimize eder. Bu sayede işletmeler, hedef kitlelerinin arama sorgularında üst sıralarda listelenir. Diğer bir deyişle Antalya SEO sayesinde işletmeler, potansiyel müşterilerle doğrudan ulaşma ve daha fazla dönüşüm elde etme avantajı sağlar.

Aynı zamanda Antalya SEO, işletmelerin çevrimiçi güvenilirliğinin ve itibarının artmasına yardımcı olur. Web sitesi özelinde belirlenmiş etkili bir SEO stratejisi, işletmelerin web sitesinin kalitesini ve otoritesini artırmasına yardımcı olur. Arama motorları, kaliteli içeriğe sahip ve otoriter web sitelerini değerli kabul eder. İşletmenin web sitesi arama motoru sonuçlarının üst sıralarında yer alınca, potansiyel müşteriler daha güvenli ve güvenilir bir işletmeyle karşı karşıya kalacaklarını düşünür.

Antalya’da faaliyet gösteren işletmeler, özellikle yerel halka ve turistlere erişmeyi amaçlayabilir. Antalya SEO ise işletmelerin yerel pazarlama stratejilerini desteklemeye yardımcı olur. İşletmeler, Antalya bölgesi ile ilgili anahtar kelimeleri hedefleyip Google My Business gibi yerel listeyi optimize ederek yerel aramalardaki konumlarını iyileştirebilirler. Bu sayede bir yandan yerel hedef kitleye daha etkili bir şekilde ulaşırken diğer yandan da yerel müşteri tabanlarını genişletebilir.

Tüm bu nedenlerden dolayı Antalya’da faaliyet gösteren ya da Antalya bölgesindeki kullanıcıları hedefleyen işletme sahipleri hem dijital varlıklarını güçlendirmek hem rekabet avantajı sağlamak için Antalya SEO hizmetlerinden faydalanmalıdır. Etkili Antalya SEO stratejileri sayesinde işletmeler arama motorlarında daha iyi sıralamalar elde edebilir, hedef kitlelerine daha etkili bir şekilde ulaşabilir, işletmelerinin itibarlarını artırabilir ve yerel pazarlamada başarı sağlayabilir. Alanında uzman ve deneyimli SEO ajanslarından Antalya SEO hizmeti alan işletmeler çevrimiçi başarılarını artırıp sürdürülebilir bir büyümeye erişebilir.

Antalya SEO Paketleri & Fiyatları

Antalya SEO fiyatları işletme özelinde pek çok farklı unsura bağlı olarak belirlenir. SEO hizmetinin süresi ve kapsamı, web sitesinin mevcut durumu, hedeflenen anahtar kelimelerdeki ve sektördeki rekabet düzeyi Antalya SEO fiyatları belirlenirken göz önünde bulundurulan faktörler arasında sıralanabilir. Bu nedenle yapılması web sitesi özelinde fiyat almaktır. Bizimle iletişime geçerek, markanız hakkında bir fiyat teklifi alabilirsiniz.

Junior SEO

Aylık
 • Teknik SEO Analizleri
 • Site İçi SEO Düzenlemeleri
 • Landing Page Analizleri
 • Sektörel Anahtar Kelime Araştırmaları
 • Anahtar Kelime Analizleri
 • Anahtar Kelime Performans Takip Sistemi
 • Backlink İnşaası

Manager SEO

Aylık
 • Teknik SEO Analizleri
 • Site İçi SEO Düzenlemeleri
 • Anahtar Kelime Analizleri
 • Anahtar Kelime Performans Takip Sistemi
 • İçerik Pazarlaması
 • Backlink Analizleri
 • Backlink İnşaası
 • Site İçi Link İnşaası
 • Anti SEO Koruma Desteği
 • Rakip Site On Page Analizleri
 • UI - UX Analizleri
 • Log Dosyası Analizleri
 • Aylık Website Crawling

Diğer Hizmetlerimiz

Antalya SEO Uzmanı

Antalya SEO Uzmanı olarak, 200+’den fazla proje deneyimimizle müşterilerimizin internet sitelerini arama motorlarında üst sıralara çıkarmak için kapsamlı bir yaklaşım benimsiyoruz. 2014 yılında freelance olarak başladığımız SEO uzmanlığımızı 2019 yılında deneyimli kadromuzla birlikte geliştirerek büyüttük.

Antalya SEO danışmanlığı hizmetimizle, markanızın tüm sorunlarını detaylı bir şekilde analiz ederek, SEO kriterlerine göre kişiselleştirilmiş stratejiler geliştiriyoruz. Düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz analiz ve raporlarımızla müşterilerimize sağladığımız değeri görselleştiriyor ve sürekli olarak iyileştirmeler yaparak, arama sonuçlarımızdaki yerimizi koruyoruz.

Çağrı Şahin

Çağrı Şahin

Akdeniz Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı ve Anadolu Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinde eğitimlerimi tamamlayarak mezun oldum. SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) alanındaki çalışmalarıma 2018 yılında “JR.” olarak başladım. Zaman içerisinde SEO Specialist, SR. SEO Specialist, SEO Team Lead, SEO Executive ve nihayetinde COO (Chief Operations Officer) unvanlarını kazandım. Bu süreçte web tasarımı, sosyal medya reklamcılığı ve yönetimi, SEO, Google Ads, medya satın alma ve itibar yönetiminin de aralarında bulunduğu son derece geniş bir yelpazede dijital pazarlama deneyimi kazandım. Kariyerime başladığım günden bu yana 200’den fazla proje üzerinde çalıştım. Her proje özelinde geliştirdiğim dijital pazarlama stratejileri ve SEO odaklı çalışmalar ile her projeye katkı sağlayarak başarılı sonuçlar elde etmelerine yardımcı oldum.

Antalya SEO Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

SEO çalışmalarında başarı, siteniz özelinde analiz sürecinde çıkan, bütün hataların düzenlenmesi ve stratejinin hızlı bir şekilde yapılmasından geçmektedir. Ancak SEO çalışmalarında sitenizin mevcut durumu, anahtar kelimelerinizin rekabeti ve sektörünüze bağlı olarak başarı garantisi vermek çok sağlıklı olmayacaktır. SEO çalışmalarında müşterilerimize genellikle performans garantisi vermekteyiz. Bunun dışında sıralama veya garantili bir hizmet vermemekteyiz.

İçerik üretimi rakip analizine ve sitenizde bulunan mevcut içeriklere göre hazırladığımız çalışmalardır. Sitenizde bulunan içeriklerin mevcut durumu kontrol edilir ardından blog, hizmet ve diğer konularda içerik desteği sağlanır. Yani her müşterimize içerik desteği sağlamaktayız.

SEO fiyatları markanızın hedeflediği başarıya göre değişkenlik gösterebilmektedir. SEO tarafında bir fiyat belirleyebilmek için, ayrıntılı bir analiz süreci gerekmektedir. Bu süreç içerisinde sitenizin genel durumu, trafik aldığı kelimeler, sıralama kaybı yaşadığı kelimeler ve SEO uyumluluğu kontrol edilir. Kontrol aşaması sonrasında markanız özelinde SEO fiyatı belirlenerek, tarafınıza iletilir.

SEO çalışmalarında başarının gelmesi, site temelinin hatasız bir şekilde tasarlanmasından geçmektedir. Temeli iyi olmayan bir bina nasıl uzun süreli ayakta kalamayacaksa aynı durum SEO çalışmaları içinde geçerlidir.
SEO’ya uygun bir şekilde oluşturulacak web siteler, sıralama konusunda diğer rakiplerine göre her zaman 1 adım önde olacaktır. Boosted Craft olarak tasarım olarak SEO’yu etkileyebilecek web sitelerde her ne kadar optimizasyon yapabilsekte genelde sıfırdan doğru mimari ile tasarlanmış web siteler önermekteyiz.

SEO çalışmaları minimum 4-6 aylık süreci olan çalışma gerektiriyor. Bu nedenle SEO danışmanı seçimi, dikkat edilmesi gereken konulardan birisidir çünkü tecrübesiz bir uzmanla çalışmak ilgili markaya 6 aylık süre ve bütçe kaybı yaratacaktır. Buda markanın tekrar toparlanabilmesi için, +6 aylık bir sürece ihtiyaç duyduğu anlamına gelir. SEO uzmanı seçerken; ilgili uzmanın bilgisine, sektördeki tecrübesine ve daha önce yaşadığı başarıları gözden geçirmek oldukça faydalı olacaktır.

SEO hizmeti, markanızın arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlayan yegâne çalışma türüdür. Diğer reklam kanallarına göre daha düşük bütçeler ile aynı başarıyı SEO ile yakalamanız mümkündür. SEO hizmeti alarak uzun vadede sıralamalarınızı korur, organik trafik almaya devam edersiniz.
SEO çalışmaları, arama motoru algoritmalarına göre her zaman değişkenlik göstermektedir. SEO ile yaşadığınız başarıyı sürdürmek, arama motoru algoritmalarına uymakla gelmektedir. SEO çalışmaları ile sitenizi üst sıralara taşıdıktan sonra sürekli olarak üst sıralarda kalacağınız garanti değildir. Bu nedenle yeni algoritmaları takip ederek, sitenizi her zaman güncel tutmanız gerekmektedir.
SEO çalışmaları genellikle 4-6 ay arasında sizlere sonuçlarını göstermektedir. Ancak anahtar kelimelerin rekabetine ve sektörünüze göre bu süre değişkenlik göstermektedir. SEO hizmeti verdiğimiz projelerimizde genellikle ilk aydan itibaren sonuçları görmeye başlamaktayız.

Yaptığımız SEO çalışmaları, müşterilerimizin isteklerine göre değişkenlik göstermektedir. Markanızın lokal hizmet verdiği bir şehirde SEO ajansı olarak, ona göre çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Yaptığımız SEO çalışmaları web sitenizin antalya veya herhangi bir şekilde üst sıralarda yer almanızı hedefler.

SEO çalışmaları mevcut durumda anahtar kelimelerinizin sıralamalarını yükseltmeyi hedefler, buda dolaylı yoldan satışlarınızı arttırmaktadır. Doğru SEO çalışmalarıyla birlikte satışlarınızı arttırabilmeniz mümkündür. E-ticaret sektöründe hediye, robot süpürge, elektronik cihaz ve yiyecek içecek gibi birçok referansımız mevcuttur. Bizimle iletişime geçerek markanızın satışlarını arttırabilirsiniz.

Antalya SEO Müşteri Yorumlarımız

İletişim Bilgilerimiz

Antalya Ajansımız: Kışla Mah. 54. Sokak İpek Apt. No:8 Daire:10 Muratpaşa / Antalya

İzmir Ajansımız: 1230. Sk. 40-44, Hilal, 35170 Buca Osb Konak / İzmir


İstanbul Ajansımız: Talatpaşa Mah. Yaşarlı Cd. No:9 Kâğıthane/İstanbul


Telefon: 0507 242 98 07

Mail: [email protected]

  Size en iyi deneyimi sunmak için, Web sitemizde çerezleri kullanıyoruz.

  Gönder
  Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?