Antalya SEO Hizmeti - Fiyatları | Boosted Craft

Antalya SEO

Antalya SEO, Antalya şehri ya da çevresinde faaliyet gösteren işletmelerin ya da web sitelerinin çevrimiçi görünürlüğünü artırma amacıyla gerçekleştirilen arama motoru optimizasyonu çalışması olarak tanımlanabilir. Bu kapsamda pek çok farklı arama motoru optimizasyonu tekniklerinden ve stratejilerinden faydalanılabilir. Antalya SEO uygulamaları kapsamında web sitelerinin arama motorlarında daha iyi sıralama alması için uygulanan çeşitli teknikler, içerik ve tasarım iyileştirmeleri bulunur.

antalya seo
antalya seo hizmeti

Antalya SEO Nedir?

Yerel işletmelerin, bulunduğu bölgedeki müşterilere ulaşmak istemesi halinde, yerel odaklanma stratejilerine ihtiyaç duyulur. Bu sayede web sitesinin lokasyona özgü aramalarda üst sıralarda listelenmesi sağlanabilir.

Antalya SEO, işletmelerin yerel pazarlarında daha etkili bir şekilde rekabet etmesine ve çevrimiçi varlıklarını güçlendirmesine yardımcı olabilir. Bu stratejiler, Antalya’da faaliyet gösteren ya da Antalya’ya odaklanan işletmelerin dijital pazarlama çabalarını optimize etmelerine önemli ölçüde katkı sağlayabilir.

Antalya SEO hizmetleri kendi içinde pek çok farklı SEO tekniğini barındırır. Bu teknikler, her web sitesinin ihtiyaçlarına göre şekillenmekte olup öncelikle web sitesi özelinde detaylı bir analiz yapılır. Antalya SEO hizmeti; ürünlerinizi, hizmetlerinizi ya da markanızı milyonlarca web sitesinin bulunduğu dijital dünyada daha fazla görünür hale getirmeye yardımcı olacak bir teknik hizmettir. Bu hizmetler sayesinde başta Google olmak üzere arama motorları nezdindeki görünürlüğü artırmak mümkün olabilir.

Kullandığımız SEO Araçları

Bizimle İletişime Geçin!

Referanslarımız

Antalya SEO’ya Neden İhtiyacınız Var?

Eğer işletmeniz Antalya’da faaliyet gösteriyorsa, Antalya SEO’ya ihtiyacınız var demektir. Çünkü bu durumda, yerel hedef kitleye ulaşmanız gerekir. Antalya SEO ise web sitenizin Antalya’daki potansiyel müşterilerinize ulaşması sürecini kolaylaştırır. Kullanıcılar genellikle arama motorları aracılığıyla yerel ürünleri ve hizmetleri bulmayı tercih eder. Bu nedenle, Antalya’ya özgü anahtar kelimelerle optimize edilen bir web siteniz olduğunda, yerel müşteriler çekme konusunda avantajlı bir konuma gelirsiniz.

Antalya’da faaliyet gösteren pek çok farklı işletme vardır ve bu beraberinde yoğun bir rekabeti getirir. Antalya SEO hizmeti ise web sitenizin rakiplerinizin web sitelerinin önünde sıralanmasını sağlayabilir. Web siteniz özelinde planlanan ve uygulanan etkili bir SEO stratejisi, web sitenizin arama motoru sonuçlarının üst sıralarında görünmesini sağlar. Böylece web siteniz daha fazla tıklama ve ziyaretçi alır.

Bunun yanı sıra Antalya SEO, işletmenizin Antalya özelinde daha görünür olmasına ve yerel bir işlem imajı oluşturmanıza yardımcı olur. Müşteriler genellikle yerel işletmelere daha fazla güven duyduğundan, Antalya SEO bu konuda en büyük yardımcınız olur.

Gerek dünya gerek ülkemiz genelinde olduğu gibi Antalya ilinde de mobil cihazları üzerinden arama motorunda aramalar yapan kullanıcıların sayısı son derece fazladır. Antalya SEO hizmeti ise web sitenizin mobil cihazlarla uyumlu olmasına ve mobil arama sonuçlarında daha iyi performans sergilemesine yardımcı olur. Bu sayede web siteniz mobil kullanıcıları çeker ve onlara çok daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlar.

Antalya SEO hizmeti sayesinde web sitenizin Antalya’daki hedef kitleniz arasında daha fazla bilinirlik kazanmasını sağlayabilirsiniz. Günümüzde çok sayıda kişi herhangi bir ürün ya da hizmet aradığında arama motorlarına başvurmakta olup etkili bir SEO stratejisi ile işletmenizi daha geniş bir kitleye tanıtma avantajını elde edersiniz. Özetle, işletmenizin yerel pazarda başarılı olması ve çevrimiçi varlığını güçlendirmesi için Antalya SEO’ya ihtiyacınız var diyebiliriz.

Kullandığımız SEO Araçları

antalya seo ajansı

SEO Kazanç Hesaplama

Antalya SEO’da Neler Yapıyoruz?

Antalya SEO hizmeti kapsamında web sitenizi optimize ediyor ve Google organik arama sonuçlarında üst sıralara taşımaya odaklanıyoruz. SEO optimizasyonu çalışmalarını web siteniz özelinde planlayıp uygulayarak web sitenizin arama motorunda otoriter kurumsal bir kimlik kazanmasını sağlıyoruz. Ayrıca ürünlerinizin ve markanızın reklamlarını optimize ediyoruz. Müşterilerinizi, web sitenizdeki ürünler ve hizmetler ile bir araya getiriyoruz.

Güçlü bir marka imajına sahip olmanız, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi müşterilerinizle buluşturmak için web sitenizi SEO kurallarına uygun olacak şekilde düzeniyoruz. Bölgesel ve genel SEO kurallarına uygun olacak şekilde gerçekleştirdiğimiz optimizasyon çalışmaları ile web sitenizi organik arama sonuçlarının üst sıralarına taşıyor ve müşterilerinize daha etkili bir şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz. SEO çalışmaları sonucunda web sitenizin yükselmesini, bu sayede hem kalıcı sonuçlar almanızı hem reklam maliyetlerinizin düşürülmesini sağlıyoruz.

Alanında uzman ve deneyimli SEO uzmanlarımız ile yerel SEO konusunda web sitenizin ihtiyaçlarını ayrıntılı bir şekilde belirliyoruz. Sizin için en uygun SEO stratejilerini tespit ederek uyguluyoruz. Uyguladığımız tüm SEO çalışmalarına ilişkin verileri düzenli olarak sizlere raporluyoruz. Tüm bu çalışmalar sayesinde web sitenizin görünürlüğünün artmasına ve arama sonuçlarında rakiplerinizi geride bırakmanıza yardımcı oluyoruz.

Neden

Antalya SEO Avantajları

Antalya SEO işletmelere, web sitelerinin arama motorlarında daha üst sıralarda yer alması avantajını sağlar. Böylece web sitesi potansiyel müşteriler tarafından daha kolay bulunur. İyi optimize edilen web siteleri organik aramalarda daha fazla görünürlük ve daha fazla organik trafik elde eder. Antalya SEO sayesinde işletmelerin sektörel rekabette öne geçmesi mümkündür. Antalya SEO hizmeti yerel SEO stratejileriyle birleştirildiğinde, işletmenin hedef kitlesine daha kolay ulaşması mümkün olur. İşletmenin Antalya’da yerel aramalarda daha üst sıralarda listelenmesi, yerel müşterilerin işletmeye kolayca ulaşmasını ve işletmenin büyümesini sağlar.

Antalya SEO Fiyatları

Antalya SEO fiyatları işletme özelinde pek çok farklı unsura bağlı olarak belirlenir. SEO hizmetinin süresi ve kapsamı, web sitesinin mevcut durumu, hedeflenen anahtar kelimelerdeki ve sektördeki rekabet düzeyi Antalya SEO fiyatları belirlenirken göz önünde bulundurulan faktörler arasında sıralanabilir. Bu nedenle yapılması gereken alanında uzman ve deneyimli bir SEO ajansı ile iletişime geçip web sitesi özelinde fiyatlama almaktır.

Kullandığımız SEO Araçları

Antalya SEO Neden Önemlidir?

Antalya SEO hizmetlerinin önemi her geçen gün daha da artmaktadır. İnternet çağında işletmelerin çevrimiçi varlıklarını güçlendirmek ve rekabet avantajı elde etmek için arama motoru optimizasyonundan yararlanılması artık kritik bir unsur haline gelmiştir. Ülkemizin en önemli turistik bölgelerinden biri olan Antalya pek çok alanda büyük bir potansiyele sahiptir. Başta turizm olmak üzere tüm sektörlerde artan yoğun rekabet sonucunda çevrimiçi pazarlama çok önemli bir hale gelmiştir. Bunun sonucunda Antalya’daki işletmeleri için dijital varlıklarını güçlendirmek bir tercihten öteye geçerek zorunluluğa dönüşmüştür. Diğer bir deyişle arama motoru optimizasyonu, Antalya’da faaliyet gösteren işletmeler açısından son derece önemlidir.

Antalya turizm başta olmak üzere pek çok farklı sektörde yoğun bir rekabete sahne olmaktadır. Bu sektörel rekabet arasında işletmeler, potansiyel müşterilerinin dikkatini çekmek için çevrimiçi platformlarda varolmak zorundadır. Antalya SEO ise işletmelerin potansiyel müşterilerine ulaşmasına ve rakiplerinin önüne geçmesine yardımcı olur. Arama motorlarında üst sıralarda yer alan işletmeler ise daha fazla organik trafiğe ve potansiyel müşteriye ulaşır.

Antalya’da faaliyet gösteren işletmeler, hedef kitlelerini doğru bir şekilde tanımlamak ve onlara etkili bir şekilde ulaşmak için Antalya SEO hizmetinden faydalanır. SEO işletmelerin hedef kitlelerinin arama motorlarında ne aradığını doğru bir şekilde belirlemesini sağlar. Doğru anahtar kelimeler belirlendiğinde web sitesini bu kelimelerle optimize eder. Bu sayede işletmeler, hedef kitlelerinin arama sorgularında üst sıralarda listelenir. Diğer bir deyişle Antalya SEO sayesinde işletmeler, potansiyel müşterilerle doğrudan ulaşma ve daha fazla dönüşüm elde etme avantajı sağlar.

Aynı zamanda Antalya SEO, işletmelerin çevrimiçi güvenilirliğinin ve itibarının artmasına yardımcı olur. Web sitesi özelinde belirlenmiş etkili bir SEO stratejisi, işletmelerin web sitesinin kalitesini ve otoritesini artırmasına yardımcı olur. Arama motorları, kaliteli içeriğe sahip ve otoriter web sitelerini değerli kabul eder. İşletmenin web sitesi arama motoru sonuçlarının üst sıralarında yer alınca, potansiyel müşteriler daha güvenli ve güvenilir bir işletmeyle karşı karşıya kalacaklarını düşünür.

Antalya’da faaliyet gösteren işletmeler, özellikle yerel halka ve turistlere erişmeyi amaçlayabilir. Antalya SEO ise işletmelerin yerel pazarlama stratejilerini desteklemeye yardımcı olur. İşletmeler, Antalya bölgesi ile ilgili anahtar kelimeleri hedefleyip Google My Business gibi yerel listeyi optimize ederek yerel aramalardaki konumlarını iyileştirebilirler. Bu sayede bir yandan yerel hedef kitleye daha etkili bir şekilde ulaşırken diğer yandan da yerel müşteri tabanlarını genişletebilir.

Tüm bu nedenlerden dolayı Antalya’da faaliyet gösteren ya da Antalya bölgesindeki kullanıcıları hedefleyen işletme sahipleri hem dijital varlıklarını güçlendirmek hem rekabet avantajı sağlamak için Antalya SEO hizmetlerinden faydalanmalıdır. Etkili Antalya SEO stratejileri sayesinde işletmeler arama motorlarında daha iyi sıralamalar elde edebilir, hedef kitlelerine daha etkili bir şekilde ulaşabilir, işletmelerinin itibarlarını artırabilir ve yerel pazarlamada başarı sağlayabilir. Alanında uzman ve deneyimli SEO ajanslarından Antalya SEO hizmeti alan işletmeler çevrimiçi başarılarını artırıp sürdürülebilir bir büyümeye erişebilir.

Antalya SEO Paketleri

Junior SEO

Aylık
 • Teknik SEO Analizleri
 • Site İçi SEO Düzenlemeleri
 • Landing Page Analizleri
 • Sektörel Anahtar Kelime Araştırmaları
 • Anahtar Kelime Analizleri
 • Anahtar Kelime Performans Takip Sistemi
 • Backlink İnşaası

Manager SEO

Aylık
 • Teknik SEO Analizleri
 • Site İçi SEO Düzenlemeleri
 • Anahtar Kelime Analizleri
 • Anahtar Kelime Performans Takip Sistemi
 • İçerik Pazarlaması
 • Backlink Analizleri
 • Backlink İnşaası
 • Site İçi Link İnşaası
 • Anti SEO Koruma Desteği
 • Rakip Site On Page Analizleri
 • UI - UX Analizleri
 • Log Dosyası Analizleri
 • Aylık Website Crawling

Antalya SEO Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

SEO çalışmalarında başarı, siteniz özelinde analiz sürecinde çıkan, bütün hataların düzenlenmesi ve stratejinin hızlı bir şekilde yapılmasından geçmektedir. Ancak SEO çalışmalarında sitenizin mevcut durumu, anahtar kelimelerinizin rekabeti ve sektörünüze bağlı olarak başarı garantisi vermek çok sağlıklı olmayacaktır. SEO çalışmalarında müşterilerimize genellikle performans garantisi vermekteyiz. Bunun dışında sıralama veya garantili bir hizmet vermemekteyiz.

İçerik üretimi rakip analizine ve sitenizde bulunan mevcut içeriklere göre hazırladığımız çalışmalardır. Sitenizde bulunan içeriklerin mevcut durumu kontrol edilir ardından blog, hizmet ve diğer konularda içerik desteği sağlanır. Yani her müşterimize içerik desteği sağlamaktayız.

SEO fiyatları markanızın hedeflediği başarıya göre değişkenlik gösterebilmektedir. SEO tarafında bir fiyat belirleyebilmek için, ayrıntılı bir analiz süreci gerekmektedir. Bu süreç içerisinde sitenizin genel durumu, trafik aldığı kelimeler, sıralama kaybı yaşadığı kelimeler ve SEO uyumluluğu kontrol edilir. Kontrol aşaması sonrasında markanız özelinde SEO fiyatı belirlenerek, tarafınıza iletilir.

SEO hizmeti, markanızın arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlayan yegâne çalışma türüdür. Diğer reklam kanallarına göre daha düşük bütçeler ile aynı başarıyı SEO ile yakalamanız mümkündür. SEO hizmeti alarak uzun vadede sıralamalarınızı korur, organik trafik almaya devam edersiniz.
SEO çalışmaları, arama motoru algoritmalarına göre her zaman değişkenlik göstermektedir. SEO ile yaşadığınız başarıyı sürdürmek, arama motoru algoritmalarına uymakla gelmektedir. SEO çalışmaları ile sitenizi üst sıralara taşıdıktan sonra sürekli olarak üst sıralarda kalacağınız garanti değildir. Bu nedenle yeni algoritmaları takip ederek, sitenizi her zaman güncel tutmanız gerekmektedir.
SEO çalışmaları genellikle 4-6 ay arasında sizlere sonuçlarını göstermektedir. Ancak anahtar kelimelerin rekabetine ve sektörünüze göre bu süre değişkenlik göstermektedir. SEO hizmeti verdiğimiz projelerimizde genellikle ilk aydan itibaren sonuçları görmeye başlamaktayız.

Antalya SEO Müşteri Yorumlarımız

İletişim Bilgilerimiz

Antalya Ajansımız: Kışla Mah. 54. Sokak İpek Apt. No:8 Daire:10 Muratpaşa / Antalya

İzmir Ajansımız: 1230. Sk. 40-44, Hilal, 35170 Buca Osb Konak / İzmir


İstanbul Ajansımız: Talatpaşa Mah. Yaşarlı Cd. No:9 Kâğıthane/İstanbul


Telefon: 0507 242 98 07

Mail: info@boostedcraft.com

  Size en iyi deneyimi sunmak için, Web sitemizde çerezleri kullanıyoruz.

  Gönder
  Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?