Hakkımızda | Boosted Craft A.Ş.

Hakkımızda

2019 yılından bu yana faaliyet gösterdiğimiz dijital dünyadaki başarımız ve uzmanlığımız ile müşterilerimize özgün ve yenilikçi dijital pazarlama çözümleri sunuyoruz. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren ya da faaliyetlerine yeni başlayacak olan her müşterimize özelleştirilmiş çözümler sunarak optimum fayda sağlayacak stratejiler geliştiriyoruz.
Markalarımızın dijital alanda daha güçlü olmasını ve online varlıklarını en üst düzeye çıkarmasını sağlayacak stratejik yönlendirmelerimizle, hedefe doğru giden yolda kendilerine destek oluyoruz.

Deneyim ve Uzmanlık

Dijital pazarlama sektörüne adım attığımız 2019 yılından bu yana farklı sektörlerde faaliyet gösteren markalarımıza hizmet vererek, sektörel çeşitliliğimizi ve deneyimimizi artırıyoruz. Alanında uzman profesyonellerden oluşan ekip üyelerimiz farklı sektörlere ait yerel ve uluslararası projelerdeki başarılı performanslarıyla dikkat çekiyor.

Bu sayede her müşterimiz özelinde ihtiyaçları ve beklentileri en iyi şekilde anlayıp özelleştirilmiş stratejiler geliştirerek optimum fayda sağlayan, başarılı projelere imza atabiliyoruz. Alanımızdaki hızlı değişim ve gelişimi yakından izleyerek en güncel çözümlerle yüksek müşteri memnuniyeti oranlarına erişebiliyoruz.

İşbirliği

Bizimle

Hizmetlerimiz

Müşterilerimize, dijital varlıklarını en üst düzeye çıkaracak ve sektörel rekabette rakiplerinin arasından sıyrılmasını sağlayacak, geniş yelpazede hizmetler sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetleri şu şekilde sıralamak mümkündür

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Web sitenizin arama motoru sonuçlarında daha üst sıralarda yer almasını sağlayarak, organik trafikte ve görünürlükte artış sağlıyoruz.

Reklam Yönetimi (Ads)

Google Ads, sosyal medya reklamları ve diğer çevrimiçi reklam platformları üzerinden hedef kitlenize ulaşmanızı sağlayarak, marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı artırıyoruz.

Dijital Pazarlama Kanalları

Hızlı bir şekilde değişen ve gelişen dijital pazarlama dünyasındaki en yeni trendleri takip ederek, markanızı hedef kitlenizin yer aldığı doğru kanallarda temsil ediyor ve başarıya ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Web Tasarım

İşlevsel, estetik açıdan dikkat çekici ve kullanıcı dostu özelliklere sahip olacak şekilde web sitenizi tasarlıyoruz.

Markanızın dijital dünyadaki temsilcisi olan web sitenizin marka imajıyla uyumlu ve hedef kitlenize ulaşmanıza yardımcı bir unsur haline gelmesine katkıda bulunuyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Markanızın sosyal medya platformlarında etkili bir varlık göstermesini sağlayacak stratejiler geliştirerek, içeriklerinizi oluşturuyor ve etkileşimi yönetiyoruz.

Değerlerimiz

Şeffaflık, dürüstlük ve etik değerler temelinde inşa ettiğimiz hizmet anlayışımız çerçevesinde; markalarımızla uzun süreli iş ilişkileri kurmayı hedefliyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız sayesinde; her müşterimizin hedeflerini kendi hedeflerimiz olarak benimsiyor, işbirliği içerisinde gerçekleştirdiğimiz süreç sonunda ortak başarılara imza atmayı amaçlıyoruz.

Dijital dünyadaki değişimleri yakından izliyor ve yenilikçi yaklaşımlar benimseyerek, markanızın dijital dünyadaki başarılarına yön veriyoruz. Siz de markanızın dijital dünyadaki varlığını güçlendirmek, sektörel rekabette avantajlı duruma geçmek ve dijital pazarlama alanında fark yaratan çözümlerimizden faydalanmak için bize ulaşın. Başarıya giden yolda birlikte ve emin adımlarla ilerleyelim.

Size en iyi deneyimi sunmak için, Web sitemizde çerezleri kullanıyoruz.

Gönder
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?