İstanbul SEO Hizmeti - Fiyatları | Boosted Craft

İstanbul SEO

İstanbul SEO hizmeti son yıllarda giderek daha popüler hale gelmektedir. SEO yani arama motoru optimizasyonu, arama motorlarında daha üst sıralarda listelenmek ve organik trafiği artırmak amacıyla uygulanır. Bu doğrultuda arama motoru optimizasyonunun, web sitelerinin arama motoru performansını optimize etmeye yönelik kapsamlı bir süreç olduğu ifade edilebilir.

istanbul seo
istanbul seo uzmanı

İstanbul SEO Nedir?

İstanbul SEO hizmeti kapsamında, web sitelerinin Google ve diğer arama motorlarının kriterlerine uygun olarak optimize edilmesi sağlanır. Bunun için site içi SEO ve site dışı SEO çalışmaları yapılarak arama motoru sonuçlarının daha üst sıralarına yükselmek ve web sitesi trafiğini artırmak hedeflenir. 

SEO hizmeti son dönemlerin en favori kavramları arasında ilk sıralarda gelir. Web sitelerinin arama motoru sonuçlarında daha üst sıralarda yer alabilmesini sağlamak adına yapılan çalışmalardan oluşan kapsamlı ve son derece önemli bir süreçtir. Pek çok marka ve işletme için Google ve diğer arama motoru sonuçlarında daha üst sıralarda yer almanın yolu SEO çalışmalarından geçer. SEO özellikle büyük şirketler gibi yüksek reklam bütçelerine sahip olmayan küçük ve orta ölçekli işletmelerin isimlerini duyurmalarını ve ön plana çıkmalarını sağlayan bir unsur olarak dikkat çeker. 

Kullandığımız SEO Araçları

Bizimle İletişime Geçin!

Referanslarımız

İstanbul SEO’ya Neden İhtiyacınız Var?

SEO’ya ihtiyacınız var, çünkü SEO herhangi bir işletmenin ve markanın dijital varlığının ayrılmaz bir parçası olma özelliğine sahiptir. Doğru SEO stratejileri sayesinde işletmenizi sektörel rekabette öne geçirebilirsiniz. SEO stratejilerinizi optimize edebilir, pazarlama kampanyalarınızı en doğru şekilde ölçeklendirebilirsiniz.

Alanında uzman ve deneyimli profesyonellerden İstanbul SEO hizmeti aldığınızda, hedeflenen arama motoru trafiğinizi artırabilir, böylece işinizi büyütme konusunda son derece önemli bir adım atabilirsiniz.

İstanbul SEO hizmetine ihtiyacınız var, çünkü uzun vadeli başarıya ulaşmanın ilk adımı doğru planlanmış ve özelleştirilmiş SEO stratejilerini uygulamaktır. İnternet ortamındaki kullanıcılara hızlı ve etkin bir şekilde ulaşmak, aynı zamanda hedef kitleniz nezdinde görünürlüğünüzü artırmak için arama motoru kriterlerine uygun bir web siteniz olmalıdır. SEO uzun süreli bir süreç olup web sitenizin bu süreç içerisinde düzenli olarak beslenmesi gerekir. SEO; Google arama motorunun mantığını kavrama, SERP sonuçlarının sıralanması kriterlerini temel alan web siteleri oluşturma ve organik ziyaretçileri web sitelerine çekme konusundaki katkıları dolayısıyla sizin için çok önemlidir.

Tüm bu nedenlerden dolayı web siteniz için İstanbul SEO hizmeti almalı, diğer bir deyişle SEO’ya yatırım yapmalısınız. SEO yani arama motoru optimizasyonu işletmenize, her tıklama için ödeme yapmadan web sitesi trafiğini artırmanın bir yolunu sunar. PPC (Tıklama başına ödeme) reklamları yayınladığınızda, web sitenize bu kanal üzerinden gelen her bir tıklama için ücretlendirilir ve ödeme yaparsınız. SEO ise uzun vadeli başarıyı da göz önüne alarak değerlendirdiğinizde web siteniz ve işletmeniz için çok daha faydalı ve ekonomik bir seçim olacaktır.

Kullandığımız SEO Araçları

istanbul seo ajansı

İstanbul SEO Avantajları

istanbul seo hizmeti

İstanbul SEO avantajları çok çeşitli olup alanında uzman ve deneyimli profesyonellerden İstanbul SEO hizmeti almak işletmeler açısından birçok faydayı beraberinde getirir.

Arama motoru sıralamalarında üst sıralarda bulunmak, markanızın görünürlüğünün artmasını sağlar. Böylece daha fazla kullanıcı web sitenizi ve markanızı keşfeder. Kullanıcılar, arama motoru sonuçlarında üst sıralarda yer alan markalara daha fazla güven duymakta olup bunlar sayesinde markanızın otoritesi artar.

SEO çalışmaları yalnızca web sitenizin değil, aynı zamanda sosyal medya platformlarındaki profillerinizin, işletmenizle ilgili online yorumların, backlinklerin yani çeşitli çevrimiçi varlıklarınızın da optimize edilmesine yardımcı olur. Tüm bunlar, markanızın çevrimiçi itibarının artmasını ve tüm dijital varlıklarınızın birbiriyle uyumlu olarak çalışmasını sağlar.

SEO, diğer pek çok pazarlama yöntemine göre uzun vadeli yatırım getirisi sunar ve daha düşük maliyetlidir. İyi bir SEO stratejisi sayesinde, web sitenize sürekli olarak organik trafik ve potansiyel müşteriler gelir. Böylece işletmenizin geliri artar.

Arama motoru optimizasyonu, hedef kitlenize yönelik anahtar kelimeler ya da ifadeler seçerken aynı zamanda sunduğunuz ürün ve hizmetlere ihtiyacı olan kullanıcıların web sitenizi ve işletmenizi bulmasını sağlar. Bunun sonucunda, tercih ettiğiniz hedef müşterilere ulaşabilirsiniz.

Neden

İstanbul SEO Neden Önemlidir?

Sorularına yanıt ya da sorunlarına çözüm arayan milyonlarca kullanıcı her gün arama motorlarında sayısız arama yapar. Bu nedenle; bir web siteniz, çevrimiçi mağazanız ya da blogunuz varsa, işletmenizin büyümesine ve hedeflerinize ulaşmasına yardımcı olabilecek en önemli unsurlardan biri SEO’dur. Bunun doğal bir sonucu olarak, günümüzün rekabetçi pazarında İstanbul SEO hizmeti her zamankinden daha önemli bir unsur haline gelmiştir.

Bunun nedeni, kullanıcıların arama motorlarında yaptığı aramalar sonucu üst sıralarda yer almanın, web sitenizin güvenilirliğini artırmasıdır. Kullanıcılar arama motorlarında arama yaparken kullandıkları anahtar kelimelerle arama sonuçlarının üst sıralarındaki isimleri bir arada anımsar. Bu marka bilinirliğini ve tercih edilebilirliğini artırdığı gibi yüksek arama sıralamaları web sitelerini kullanıcıların gözünde daha güvenilir kılabilir.

Kullandığımız SEO Araçları

İstanbul SEO’da Neler Yapıyoruz?

SEO, işletmelerin dijital dünyadaki görünürlüğünün artırılması ve potansiyel müşterilerine daha etkili bir şekilde ulaşabilmesi amacıyla kullanılan son derece kritik bir stratejidir. İstanbul SEO hizmeti kapsamında, müşterilerimize en iyi sonuçlara ulaşmalarını sağlayacak kapsamlı ve özelleştirilmiş yaklaşımlar sunuyoruz.

 • SEO çalışmalarının temelinde doğru hedeflenmiş anahtar kelimeler yer alıyor. Bunun için müşterilerimizin faaliyet gösterdiği sektörü, hedef kitlesini ve rekabet düzeyini analiz ediyoruz. Böylece, içerik üretimi ve optimizasyon süreçlerini son derece etkin bir şekilde yönlendirebiliyoruz.
 • Web sitelerinin teknik yapısı, arama motoru botlarının web sitesini anlamasını ve indekslemesini doğrudan etkiliyor. Web sitenizin hızını artırmak, mobil uyumluluğunu sağlamak ve URL yapısını optimize etmek gibi teknik detaylara odaklanıyoruz. Bu sayede web sitenizi SEO açısından en iyi noktaya taşıyoruz.
 • SEO’nun diğer bir unsuru ise kaliteli ve değerli içerikler üretmektir. Bunun için öncelikle müşterilerimizin faaliyet gösterdiği sektördeki önemli konuları belirliyor, daha sonra bu konularla ilgili özgün ve kullanıcıya fayda sağlayan içerikler üretmeye odaklanıyoruz. Etkili bir içerik stratejisi oluşturarak web sitenizin ziyaretçilerin ilgisini çekme ve arama motorlarının web sitenizi daha yüksek sıralarda listeleme olasılığını artırıyoruz.
 • Web sitenizin otoritesini ve güvenilirliğini artıran faktörler arasında ilk sırada backlinkler gelir. Kaliteli ve ilgili web sitelerinden gelen backlinkler, arama motorlarının web sitenizi daha yüksek sıralarda listelemesine yardımcı oluyor. Bunu sağlamak için müşterilerimizin backlink profillerini kaliteyi her zaman için ön planda tutarak yönetiyoruz.
 • Web sitenizin arama motoru performansını optimize etmek için yaptığımız tüm çalışmaların etkisini ölçmek ve elde ettiğimiz ilerlemeyi takip etmek için düzenli olarak performans analizi yapıyoruz. Yaptığımız analizlerin sonuçlarını müşterilerimize detaylı raporlar şeklinde sunuyor, hangi alanlarda başarılı olduğumuzu ve hangi alanlarda geliştirme yapılması gerektiğini paylaşıyoruz.
 • Dijital dünyanın sürekli değiştiğinin ve SEO alanında güncel trendleri takip etmenin ne kadar önemli olduğunun bilinciyle müşterilerimize hizmet veriyoruz. Bunun için en son SEO trendlerini ve algoritmalarını yakından takip ediyor, müşterilerimize her zaman için güncel ve etkili stratejiler sunmaya odaklanıyoruz.
 •  Her markanın kendine özgü dinamikleri ve ihtiyaçları olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, her müşterimize özel yaklaşımlar sunuyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve hedeflerine uygun stratejiler oluşturuyor, böylece müşterilerimizi dijital dünyada başarıya taşıyacak adımları birlikte atmayı hedefliyoruz.

İstanbul SEO Paketleri

Junior SEO

Aylık
 • Teknik SEO Analizleri
 • Site İçi SEO Düzenlemeleri
 • Landing Page Analizleri
 • Sektörel Anahtar Kelime Araştırmaları
 • Anahtar Kelime Analizleri
 • Anahtar Kelime Performans Takip Sistemi
 • Backlink İnşaası

Manager SEO

Aylık
 • Teknik SEO Analizleri
 • Site İçi SEO Düzenlemeleri
 • Anahtar Kelime Analizleri
 • Anahtar Kelime Performans Takip Sistemi
 • İçerik Pazarlaması
 • Backlink Analizleri
 • Backlink İnşaası
 • Site İçi Link İnşaası
 • Anti SEO Koruma Desteği
 • Rakip Site On Page Analizleri
 • UI - UX Analizleri
 • Log Dosyası Analizleri
 • Aylık Website Crawling

İstanbul SEO Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

SEO danışmanlığı, site sıralamalarınıza ve organik trafiğinize doğrudan etki eden çalışma türüdür. Başarılı bir SEO çalışması marka bilinirliğinden site otoritesine kadar birçok çalışmayı içerisinde barındırır. Sıfırdan kurulan bir markanın SEO çalışmaları ile üst sıralarda çıkabilmesi yapılan yatırıma bağlı olarak değişmektedir. Ancak bu süreçte marka bilinirliğini artırabilmek adına Ads ve sosyal medya reklamcılığı gibi birçok kanalda çalışma yapmak, markanın daha hızlı bir şekilde büyümesine katkı sağlayacaktır.

SEO çalışmalarında, birinci sıra garantisi maalesef verilmemektedir. Bunun sebebi arama sonuçlarında rakiplerinizin de SEO çalışmaları yaptığı ve arama motorlarının sürekli algoritma güncellemesi yaptığını hesaba katmak lazım. SEO, verilen anahtar kelimelerde site sıralamaların ve organik trafiğin artmasını hedefler.

Arama motorlarının sürekli olarak kendini güncellemesi ve rakiplerinizin sürekli olarak kendini geliştirmesinden dolayı, SEO çalışmalarının herhangi bir süresi bulunmamaktadır. SEO çalışmalarında istenilen hedefe ulaşıldıktan sonra, SEO çalışmalarını bırakmak site sıralamalarınıza negatif yönde etki edecektir. Bu nedenle SEO çalışmalarının düzenli olarak yapılması önerilmektedir.

SEO çalışmaları temelde site içi ve site dışı çalışmalar olarak ikiye ayrılır. Site içi çalışmalarda site analizi yapılarak; teknik hatalar, içerikler ve kullanıcı deneyimi gibi birçok noktada kontroller sağlanır. Site dışı çalışmalarda ise rakip analizi gerçekleştirilerek; sitenize uygun, otoritesi yüksek ve kaliteli sitelerden markanızı tanıtan geri bağlantılar alınır.

SEO çalışmalarının sonuçları, hedeflenen anahtar kelimelerin rekabet durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak ortalama bir anahtar kelimenin, hedeflenen sıralamaya gelmesi 4-6 aylık bir çalışmayla gelmesi gerçekleşmektedir.

SEO hizmet fiyatları, markanızın hedefleri doğrultusunda belirlenmektedir. Rekabetli bir sektörde yer alan site ile rekabet oranı düşük sektörde yer alan siteye yapılan çalışmalar bir olmayacaktır. Bu nedenle İstanbul SEO uzmanlarımız tarafından markanızın detaylı analizi yapılarak, sektör ve anahtar kelimeler kontrol edilir. Yapılan kontroller sonrasında markanıza özel SEO teklifi sunulur.

İstanbul SEO Müşteri Yorumlarımız

İletişim Bilgilerimiz

Antalya Ajansımız: Kışla Mah. 54. Sokak İpek Apt. No:8 Daire:10 Muratpaşa / Antalya

İzmir Ajansımız: 1230. Sk. 40-44, Hilal, 35170 Buca Osb Konak / İzmir


İstanbul Ajansımız: Talatpaşa Mah. Yaşarlı Cd. No:9 Kâğıthane/İstanbul


Telefon: 0507 242 98 07

Mail: [email protected]

  Size en iyi deneyimi sunmak için, Web sitemizde çerezleri kullanıyoruz.

  Gönder
  Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?